Neemeco ja Peetri Võrkpalliklubi mängisid ennast poolfinaali

Neemeco võitis naiste esiliiga veerandfinaalseerias teistkordselt Olerex Tartu, kindlustades koha nelja parema hulgas. Poolfinaali jõudis ka Peetri Võrkpalliklubi.

Tartus peetud veerandfinaalseeria avamängu 3:0 tulemusega võitnud Neemeco oli parem ka teises mängus, kui kodupubliku rõõmuks võeti 3:0 võit. Esimeses geimis jäi põhiturniiri kolmas Neemeco peale 25:15 tulemusega. Teises geimis kogus põhiturniiril kuuendaks tulnud Olerex Tartu 20 ja kolmandas 16 punkti, tunnistades seega koduvõistkonna 3:0 (25:15, 25:20, 25:16) paremust.

Edasipääsu kindlustas ka Peetri Võrkpalliklubi (põhiturniiri 4.), võites koduväljakul peetud korduskohtumises 3:0 (25:11, 25:22, 25:17) ja seejärel kuldses geimis 15:12 resultaadiga Rae Spordikooli (5.). Avamängus oli omakorda 3:0 (25:15, 25:17, 26:24) tulemusega võidukas Rae naiskond. Põhiturniiri võitja Dorpat/Tartu vald/TKSK ja teine Saaremaa pääsesid otse poolfinaali.

Finaalkoha eest mängivad Neemeco ja Saaremaa ning Dorpat/Tartu vald/TKSK ja Peetri Võrkpalliklubi. Poolfinaalseeriad koosnevad sarnaselt veerandfinaalseeriatele kahest mängust. Poolfinaalidest pääsevad finaali kaks võitu saavutanud võistkonnad või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis rohkem punkte kogunud naiskonnad. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim. Olerex Tartu ja Rae Spordikool selgitavad omavahel viienda-kuuenda koha omaniku.