Naiste karikavõistlustel selguvad esimesed poolfinalistid

Neljapäevast pühapäevani on kavas kokku kuus naiste karikavõistluste veerandfinaalmängu, kui selguvad kõik neli poolfinalisti. Esimesed kaks poolfinalisti on teada neljapäeva õhtuks.

Seni on peetud kaks veerandfinaalkohtumist, kui Viljandi Metall kaotas kodusaalis 2:3 tulemusega Rae Spordikool/VIASTONile ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi mängis kodusaalis 3:0 resultaadiga üle TBD-Biodiscovery Tartu. Samad naiskonnad kohtuvad teistkordselt neljapäeval – kell 19 mängivad Tartu Ülikooli Spordihoones TBD-Biodiscovery Tartu ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi ning kell 19.30 Jüri Spordihoones Rae Spordikool/VIASTON ja Viljandi Metall. Jüris peetava mängu otseülekanne on nähtav SIIN.

Võrulannadele piisab poolfinaali pääsemiseks kahest geimivõidust, Tartu võistkond peab omakorda võtma 3:0 või 3:1 võidu ja seejärel olema parem ka kuldses geimis. Teises paaris vajab Viljandi Metall edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu, viljandlannade 3:2 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Ülejäänud tulemused tagavad edasipääsu Rae Spordikool/VIASTONile.

Neljapäeval toimub ka kolmas veerandfinaalmäng, kui kahemängulise seeriaga teevad algust Gerardo`s Toys/Neemeco ja Audentese SG/Noortekoondis. Seejuures on Gerardo`s Toys/Neemeco ainus karikavõistlustel veerandfinaali jõudnud esiliiga naiskond. Tallinna 32. Keskkoolis peetavas vastasseisus antakse avavile kell 19.30. Samad naiskonnad lähevad teistkordselt vastamisi 14. novembril kell 13 Audentese Spordihoones.

12. novembril kell 20 alustavad TalTechi Spordihoones neljanda veerandfinaalseeriaga tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank, seeria teine mäng on kavas 13. novembril kell 13 Tartu Ülikooli Spordihoones. 13. novembri mängule saab interneti vahendusel kaasa elada SIIN ja 14. novembri mängule SIIN.

Naiste karikavõistluste tulemused on nähtavad SIIN.