Naiste esiliiga uus hooaeg algas Dorpati 3:0 võiduga

Neljapäeval sai alguse naiste esiliiga uus hooaeg, kui esimestena käisid väljakul Kastre Vald ja Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK.

Tänavusel hooajal on naiste esiliigas võistlemas kaheksa võistkonda, kes esmalt mängivad kaks ringi kõik-kõigiga läbi. Seejärel toimuvad play-off mängud.

Esimeses mängus tundis võidurõõmu Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK, kes oli võõrsil peetud mängus kolmes geimis üle Kastre Vallast. Avageimi kaotasid võõrustajad 23:25 tulemusega. Teise geimi võitsid külalised 25:14 ja kolmanda 25:13 resultaadiga, saavutades seega 3:0 (23, 14, 13) võidu.

Lisaks kahele Lõuna-Eesti võistkonnale osalevad naiste esiliigas ka Pärnu Spordikool, Sparta, Tallinna Spordikool, Peetri Võrkpalliklubi, Saaremaa ja Gerardo`s Toys/Neemeco.