Tabelijuht TalTech Pärnule geimi ei loovutanud

TalTech jätkab naiste Meistriliigas kaotuseta, kui kolmes geimis võideti Pärnu Spordikooli.

Koduväljakueelist nautinud TalTech loovutas esimeses geimis Pärnu esindusele 8 ja teises 23 punkti. Kolmandas geimis jätkus tasavägine heitlus kuni 14:14 viigiseisuni, misjärel spurtisid võõrustajad 18:15 ette ja võtsid 25:18 geimivõiduga 3:0 (25:8, 25:23, 25:18) mänguvõidu.

Võitjate poolel tegi suurepärase etteaste Kätriin Põld, kes lahendas üheksa rünnakut (efektiivsus 75%), kogus ühe blokipunkti ja lõi TalTechi üheksast serviässast viis. Veatult tegutsenud Põld jäi pluss-miinus arvestuses 15 punktiga plussi. TalTechi ridades käisid väljakul 14 erinevat mängijat, kellest punktiarve avasid 11. Reelika Raap tõi Pärnu esindusele kaheksa punkti.

Koduvõistkonna võidu võtmeks kujunes rünnak, kui punktiks löödi 44% tõstetest. Külaliste sama näitaja oli 28%. Blokis kogusid võitjad kuus ja servil üheksa punkti, kaotajad vastavalt kolm ja kuus punkti.

Ainsana kaotuseta püsiv TalTech hoiab maksimaalse 33 punktiga turniiritabelis esikohta, edestades lähimat jälitajat Tartu Ülikool/Bigbanki viie punktiga. Kuus punkti kogunud Pärnu Spordikool on kaheksas. 12. jaanuaril kell 19 mängib Tartu Ülikool/Bigbank NET Spordihallis Pärnu Spordikooliga.