Meeste esiliigas on pidamata vaid medalimängud

Laupäeval tehakse algust meeste esiliiga finaalseeriaga, milles lähevad vastamisi BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja Viljandi Võrkpalliklubi. Lisaks alustatakse laupäeval ka pronksiseeriaga. Mõlemad seeriad peetakse kahe võiduni. 

Finaalseerias lähevad kokku põhiturniiri parim BMF/Rakvere Võrkpalliklubi ja põhiturniiril teise koha saavutanud Viljandi Võrkpalliklubi, kes põhiturniiril kaotasid vastavalt kolm ja viis mängu. Veerand- ja poolfinaalseeriast liikusid mõlemad meeskonnad edasi kahe võiduga. Põnevust lisab vastasseisule teadmine, et põhiturniiri omavahelistes mängudes jagus võidurõõmu mõlemale meeskonnale. Rakveres 3:0 võidu saavutanud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi jäi Viljandis kodumeeskonnale 2:3 tulemusega alla.

Pronksmedaliomaniku selgitavad põhiturniiri neljas Võru Võrkpalliklubi ja kuues AB Premium/Rae vald. Tänavuse hooaja omavahelised vastasseisud on lõppenud Lõuna-Eesti võistkonna paremusega, kui kodupubliku abiga 3:1 võidu teeninud Võru esindus oli võõrsil AB Premium/Rae vallast üle 3:2 resultaadiga.

Finaalseeria avatakse laupäeval kell 17 Viljandi Spordikeskuses (otseülekanne on nähtav SIIN) ja pronksiseeria laupäeval kell 13 Kindluse spordihoones. Uuesti kohtutakse 23. aprillil kell 14 Rakvere Rahu hallis ja 23. aprillil kell 17 Võru Kreutzwaldi 16 spordihoones. Vajadusel kolmandad kohtumised peetakse 24. aprillil Rakveres ja Võrus.

E-Service/Neemeco SK saavutas tänavu 5., Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus 6., Audentese SG/Nootekoondis 7., Tallinna Ülikool 8., ESTNOR/Kiili 9., IMsport/Järvamaa 10., BIGBANK/SK Duo 11., Põltsamaa Võrkpalliklubi 12. ja Saaremaa 13. koha.

 

Meeste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: