Eesti meeste rannavollekoondis osaleb Norras Rahvuste karikal

Eesti rannavollemeeskond koosseisus Kaur Erik Kais – Rasmus Meius ja Urmas Piik – Dmitri Korotkov löövad kaasa teisipäevast neljapäevani Norras Lillesandis toimuval Rahvuste karika alagrupiturniiril.

Riigid lähevad vastamisi kahes duellis, kus löövad kaasa mõlemad paarid. Kui seis jääb kahe mängu järel viiki, otsustab võitja kuldne geim. Eestlaste esimene vastane Rahvuste karikal on teisipäeval Bulgaaria, kes on eeldatavasti alagrupi kõige nõrgem riik. Eesti aja järgi kell 13 mängivad Kais – Meius bulgaarlaste Ivan Latunovi ja Dimitar Kalcheviga, tund hiljem kohtuvad Piik – Korotkov Dimitar Mehandzhiyski ja Stefan Vartigoviga.

Lisaks Eestile ja Bulgaariale kuuluvad A-alagruppi korraldaja Norra (paarid Anders Mol – Christian Sørum ja Mathias Berntsen – Hendrik Mol), Inglismaa (paarid Joaquin Bello – Javier Bello ja Frederick Bialokoz Issa Batrane) ning Slovakkia (paarid Lubos Nemec – Marek Jany ja Kamil Pavlinsky – Martin Petro).

Alagruppe on rannavolle Rahvuste karikal kokku kuus ja nende võitjad pääsevad finaalturniirile, mille võitjad kindlustavad omakorda koha Pariisi olümpial.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: