Eelmise hooaja finalist Rakvere loovutas esimese punkti

Täna peeti meeste esiliigas kuus mängu, millest põnevaim oli Rakveres toimunud kohtumine. Kolme vooru järel püsivad kaotuseta eelmise hooaja finalistid ja Tallinna Ülikool.

Tiitlikaitsja Viljandi Võrkpalliklubi võitis kodupubliku abiga 3:0 (25:21, 31:29, 25:19) AB Premium/Rae valla. Edukas oli ka teine eelmise hooaja finalist BMF/Rakvere Võrkpalliklubi, kuid erinevalt Viljandist pidi Rakvere meeskond väljakul viibima maksimaalsed viis geimi. Kodupubliku rõõmuks panid otsustavas geimis siiski enda paremuse maksma võõrustajad, kes saavutasid Selver Tallinn Spordikooli üle 3:2 (25:16, 27:29, 25:18, 21:25, 15:11) võidu.

Viljandi Võrkpalliklubi kõrval jätkab täiseduga ka Tallinna Ülikool, kes võttis kodusaalis 3:1 (26:24, 21:25, 25:21, 27:25) võidu EMÜ/Structura üle. Bigbank/Kambja kaotas kodusaalis 0:3 (11:25, 17:25, 19:25) tulemusega Danpower/Võru Võrkpalliklubile, Põltsamaa Võrkpalliklubi 1:3 (20:25, 14:25, 25:22, 19:25) EstNor/Kiilile ja IMsport/Türi 0:3 resultaadiga Audentese SG/Noortekoondisele. Bigbank/Kambja ja Danpower/Võru Võrkpalliklubi mängu kordus on nähtav SIIN.

Pühapäeval mängib Selver Tallinn Spordikool kodusaalis Viljandi Võrkpalliklubiga, Danpower/Võru Võrkpalliklubi Põltsamaa Võrkpalliklubiga, Bigbank/Kambja IMsport/Türiga, EMÜ/Structura AB Premium/Rae vallaga, EstNor/Kiili BMF/Rakvere Võrkpalliklubiga ja Audentese SG/Noortekoondis Tallinna Ülikooliga. Bigbank/Kambja ja IMsport/Türi otseülekanne on nähtav SIIN, EMÜ/Structura ja AB Premium/Rae valla otseülekanne SIIN ning Audentese SG/Noortekoondise ja Tallinna Ülikooli vastasseis SIIN.