Audentese SG/Noortekoondis kindlustas koha poolfinaalis

Naiste Meistriliiga põhiturniiril toimus täna eelviimane mäng, kui vastamisi läksid Audentese SG/Noortekoondis ja  Tartu Ülikool/Bigbank. Tähtsa võidu võtnud Audentese SG/Noortekoondis kindlustas koha poolfinaalis. 

Enne tänast turniiritabelis viiendal kohal asunud Audentese SG/Noortekoondis oli tartlannadest selgelt parem nii servil kui blokis, saavutades 75 minutiga 3:0 (21, 18, 23) võidu. Servijoone taga kogusid võitjad 15 ja blokis 11 punkti, Tartu naiskonna arvele jäi 7 servi- ja 5 blokipunkti. Rünnakuid lahendas pealinna esindus 38- ja Tartu võistkond 35-protsendiliselt.

Eva Liisa Kuivonen tõi võitjatele 17 ja Maren Mõrd 11 punkti, külaliste ridades kogus Ingrid Kiisk 13 punkti. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Viiendalt kohalt kolmandaks tõusnud Audentese SG/Noortekoondis võitis põhiturniiril kaheksast mängust kolm ja kogus 9 punkti. Koha poolfinaalis on kindlustanud ka põhiturniiri parim TalTech/Tradehouse ja teiseks tulnud Tartu Ülikool/Bigbank. Viimase poolfinalisti selgitavad Famila/Võru Võrkpalliklubi ja Tallinna Ülikool, siis selgub ka Audentese SG/Noortekoondise põhiturniiri lõplik koht.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: