Aadu Luukase karikavõistluste esimene poolfinalist on Võru Barrus

Täna selgus esimene Aadu Luukase karikavõistluste poolfinalist, kui veerandfinaalist väljus võitjana Võru Barrus Võrkpalliklubi.

Barrus alistas korduskohtumises 3:1 (25:11, 25:19, 12:25, 25:19) esiliigasse kuuluva linnarivaali Danpower/Võru VK. Avamängu oli Barrus võitnud 3:0 ja pääses seega kindlalt poolfinaali.

STATISTIKA: Barruse ridades tõid kolm meest 10 punkti – Robin Kahu, Ranel Rahuoja ja Renato Santos, Danpoweri resultatiivseimaks kerkis täna 12 punktiga (+3) Jarek Jänes, 9 silma (+4) lisas Kajar Kivioja.

Barruse vastuvõtt oli 37% Danpoweri 31% vastu, rünnakuid lahendasid võitjad 48-protsendiliselt, kaotajad 41-protsendiliselt, blokist sai Barrus 4 ja Danpower 6 punkti, servil lõi Barrus 13 ässa vastase 8 vastu (vigu tehti vastavalt 16 ja 12).

Poolfinaalis ootab Võru Barrust ees Tartu Bigbanki ja IMsport/Türi SK vahelise veerandfinaali võitja. Avamängus teenis Bigbank 3:0 võidu.

Veerandfinaali võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul, kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.