Võru kasutas Tartu rohked omavead ära ja viigistas seeria

Naiste Meistriliigas täna teist finalisti ei selgunud, kui teise järjestikuse võidu võtnud Famila/Võru Võrkpalliklubi viigistas Tartu Ülikool/Bigbanki vastu poolfinaalseeria. Otsustav mäng toimub kolmapäeval Tartus. 

Kui seeria kahes esimeses kohtumises jäi 3:0 ja 3:2 tulemusega peale Tartu esindus, siis kolmandas ja neljandas vastasseisus oli omakorda 3:2 resultaadiga parem Võru naiskond – eile pöörasid võrulannad võiduks 0:2 kaotusseisu, täna tuldi välja 1:2 kaotusseisust. Kodusaalis mänginud Võru 3:2 (-23, 14, -19, 16, 7) võitu andis suurima panuse Mari-Liis Graumann, kes tõi 76-protsendilise vastuvõtu juures 20 punkti. Eliise Hollas toetas võõrustajaid 17 punktiga. Nii Graumann kui Hollas lõpetasid kohtumise +12 punktiga. Ingrid Kiisk panustas Tartu naiskonna tulemusse 20 ja Annabel Huik 10 punkti.

Tartlannade mängu ilmestasid rohked omavead, kui pallingul eksiti 18 ja rünnakul koguni 24 korral, lisaks teenis koduvõistkond 10 blokipunkti. Võrulannadel kogunes servil 9 ja rünnakul 11 eksimust, vastase blokki löödi neljal korral. Rohkelt eksimusi teinud külaliste efektiivsusnäitaja oli 0, Võru naiskond jäi omakorda 28 punktiga plussi.  Mõlema naiskonna rünnakuprotsent oli 31.

Kolme võiduni peetava seeria otsustav mäng on kavas kolmapäeval kell 19 Tartu Ülikooli Spordihoones, mängu otseülekanne on nähtav SIIN. Finaalkoha on kindlustanud põhiturniiri parim TalTech/Tradehouse.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: