Viljandi Metall võttis Meistriliigas kuuenda võidu

Naiste Meistriliigas oli edukas Viljandi Metall, mängides neljageimilises vastasseisus üle Pärnu Spordikooli.

Kodusaalis mänginud Viljandi naiskond võitis esimese geimi 25:13 ja teise 25:20 tulemusega. Pärnu võistkond vähendas kolmanda geimi 25:21 paremusega kaotusseisu minimaalseks, kuid neljanda geimi 25:13 tulemusega võitnud Viljandi saavutas seega 3:1 (25:13, 25:20, 21:25, 25:13) mänguvõidu.

Kaisa Rei, Kelly Metsamärt ja Maria Allik tõid võitjatele 15 ning Hanna Liise Nälk 13 punkti. Kaotajate poolel lõpetas Airi Lääne kohtumise 14 punktiga. Koha võrra neljandaks tõusnud Viljandi Metall on kogunud 16 punkti, üheksanda järjestikuse kaotuse saanud Pärnu Spordikool hoiab kuue punktiga kaheksandat kohta.

Pühapäeval kell 14 võõrustab Viljandi Metall kuuendal tabelireal paiknevat TBD Pharmatech/Kastret, Pärnu esindus mängib samal ajal Viimsi Koolis koht kõrgemal asuva Viimsi/Tallinna Ülikooliga.