Teppan ja Kollo vedasid Selveri Amber-Arlanga vastu võidule

Selver Tallinn alistas Credit24 Meistriliigas täna Gargzdai Amber-Arlanga 3:0 (25:8, 28:26, 25:23) ja kirjutas tabelisse kolm punkti. Võrreldes eilse ja üleeilse mänguga Pärnu VK ja TalTechiga hakkas Leedu klubi Selverile rohkem vastu, ent võitu siiski võtta ei suudetud.

Selveril on mitmeid tervisemuresid, täna ei käinud põhimeestest väljakul Andrus Raadik (kes polnud ka mänguks üles antud) ega meeskonna koosseisu kuulunud Oliver Orav. Selveri rünnakuid vedasid Renee Teppan ja Kristo Kollo, kelle arvele kogunes vastavalt 21 (+8) ja 14 (+10) punkti, 9 punkti (+3) lisas seekord nurgaründajana tegutsenud Denis Losnikov.

Selveri meeskonna vastuvõtt oli 68%, rünnakuid lahendati 58-protsendiliselt, blokiga teeniti 7 punkti ning servil löödi 6 ässa ja tehti 14 viga.

Leedu esiklubi tulemuslikeim oli 16 punktiga (+10) Audrius Knasas, 15 punkti (+5) panustas Robert Juchnevic. Amber-Arlanga vastuvõtt oli 46%, rünnak 50%, blokiga saadi 4 ja serviga 2 punkti (eksimusi kogunes pallingul 11).

Selver jätkab hetkel tabelis kolmandal kohal, punkte on koos 28. Amber-Arlanga on 1 punktiga viimasel real.

Vaata detailset tabeliseisu.

Tabeliseis muutub aga lähiajal tuntavalt, sest kaks poolprofessionaalset Läti klubi Daugavpils ja Jelgava Biolars pole saanud Lätis kehtivate rangete koroonapiirangute tõttu juba mõnda aega treenida ega mängida ja ei saa seda teha veel niipea. Seetõttu arvestatakse nendega peetud mängude punktid suure tõenäosusega tabelist maha ja need kaks klubi hooaega ei lõpeta.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: