Tartu Ülikool/Bigbank loovutas linnarivaalile ühe geimi

Naiste Meistriliigas sai näha Tartu võistkondade vastasseisu, kui omavahel kohtusid TBD Pharmatech/Kastre ja Tartu Ülikool/Bigbank.

Kodusaalis mänginud TBD Pharmatech/Kastre kaotas esimese geimi 17:25 ja teise 18:25 tulemsuega, kuid võitis kolmanda 25:19 resultaadiga. Üllatust siiski ei sündinud, kui Tartu Ülikool/Bigbank võttis neljanda geimi kindla 25:12 paremusega 3:1 (25:17, 25:18, 19:25, 25:12) mänguvõidu.

Ühe kaotuse kõrvale viienda võidu teeninud Tartu Ülikool/Bigbank hoiab 13 punktiga turniiritabelis teist kohta, TBD Pharmatech/Kastre on viiest mängust kogutud kuue punktiga neljas.

Laupäeval kell 13 võõrustab punktita jätkav BARRUS/Võru Võrkpalliklubi tabelijuht TalTechi. Tabeli viimase ja esimese vastasseis toimub Võru Spordihallis. Pühapäeval kohtuvad Tartu Ülikooli Spordihoones koduvõistkond Tartu Ülikool/Bigbank ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi, mäng algab kell 15.30. Tartu ja Võru esinduse kohtumisele saab otseülekande vahendusel kaasa elada siin.