Täna loositakse rannavõrkpalli EM-i alagrupid

11.-15. augustil selgitatakse Austrias Euroopa meistrid rannavõrkpallis. Maailmajao 32 parema meespaari hulgas alustab turniiri ka meie meeskond Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar. Alagruppide loosimine toimub 15. juulil algusega kell 18 Viinis.
 
Üheskoos peetaval naiste ja meeste turniiril osalevad sportlased 18-st erinevast riigist, sealhulgas mõlemad valitsevad Euroopa meisterpaarid – naistel Joana Heidrich ja Anouk Vergé-Dépré Šveitsist ning meestest Anders Mol ja Christian Sörum Norrast. Kolmel viimasel korral Euroopa meistriteks kroonitud norrakatel on võimalik teha ajalugu, sest mitte kunagi varem pole ühelgi paaril õnnestunud võita neljal järjestikusel aastal.

Endistest Euroopa meistritest meeste hulgas asuvad võistlema veel itaallased Paolo Nicolai ja Daniele Lupo, lätlased Aleksandrs Samoilovs ja Janis Smedins, hispaanlased Pablo Herrera ja Adrian Gavira ning austerlane Clemens Doppler (kes seekord mängimas koos Alexander Horstiga). Samuti on osalejate hulgas valitsevad maailmameistrid Vjacheslav Krasilnikov ja Oleg Stoyanovskiy koos eestlasest treeneri Rivo Vesikuga. Selles väärikas seltskonnas alustavad teekonda meistritiitli poole ka meie Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar.

Osalejad jagatakse kaheksasse alagruppi, kus kõigis neli meeskonda. Alagrupist edasi play-off’i ehk rehamängudele pääsevad igast alagrupist kolm paremat paari. Alagruppide loosimine toimub Viinis 15. juulil algusega kell 18. Otseülekannet loosimisest saab jälgida Euroopa Võrkpalliliidu CEV-i Youtube’i kanalilt SIIT.
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: