TalTech pidi vaatamata Dzintra Lemberi 23 punktile leppima kaotusega

Naiste Balti liigas eelviimasel kohal paiknev TalTech/Tradehouse ei suutnud hooaja teist võitu saavutada, jäädes koduväljakul alla koht kõrgemal asuvale Alytaus Prekyba-Paramale.

Tänase kohtumise kahes esimeses geimis tiitlikaitsja TalTech külalistele vastu ei saanud, kui mõlemas geimis koguti võrdselt 16 punkti. Kolmandas geimis hoidis omakorda initsiatiivi TalTech, kes vähendas 25:22 geimivõiduga kaotusseisu minimaalseks. Neljandas geimis olid taaskord paremad leedulannad, võttes 25:19 geimivõiduga 3:1 (25:16, 25:16, 22:25, 25:19) mänguvõidu.

Enda hooaja punktirekordi püstitanud ja kolmandas geimis koguni 12 punkti kogunud Dzintra Lember tõi võõrustajatele 23 (+9) ja Cristin Lepp 16 punkti. TalTechi vastuvõtt oli 42% ja rünnak 32%, leedulannadel vastavalt 43% ja 34%. Blokipunkte märgiti mõlema naiskonna arvele seitse.

Ühe võidu kõrvale kaheteistkümnenda kaotuse saanud TalTech/Tradehouse jätkab kolme punktiga 11. kohal, Alytaus Prekyba-Parama on kümne punktiga kümnes.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN