Swedbanki karikavõistluste neljas etapp algas U-20 vanuseklassiga

Neljapäeval alustati Rakveres ja Tartus Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste tänavuse hooaja neljanda etapiga, kui avapäeval olid võistlustules U-20 vanuseklassi noormehed ja neiud. Tartus peetud noormeeste turniiril osales viis ja Rakveres toimunud neidude turniiril samuti viis võistkonda. 

Noormeeste turniiril võtsid esikoha Joosep Põldma ja Meris Pärna, kes eelmisel etapil olid kolmandad. Markus Andreas Tamm ja Martin Elias Tamm said kaela hõbe- ning Kristjan Unt ja Ralf Aros pronksmedali. Esikolmiku järel tulid Mati Juus ja Andris Vahula neljandaks. 

Neidude etapivõit kuulus Karlotta Kattaile ja Grete Jürgensonile, kes olid parimad ka avaetapil. Eva Liisa Kuivonen ja Karolina Tšuhnenkova saavutasid teise ning punktitabeli esimesed Salme Adeele Hollas ja Elina Lebedeva kolmanda koha. Lill Kandimaa ja Carmel Vares mängisid ennast neljandaks. 

Swedbanki palli võitsid Andris Vahula ja Mia Marta Miller. Reedel võistlevad U-18, laupäeval U-16 ja pühapäeval U-14 vanuseklassi noored.

Paremusjärjestused:

U-20 noormehed

1. Joosep Põldma – Meris Pärna

2. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm

3. Kristjan Unt – Ralf Aros

4. Mati Juus – Andris Vahula

5. Rasmus Kivari – Kaimo Ruusalepp

 

U-20 neiud

1. Karlotta Kattai – Grete Jürgenson
2. Eva Liisa Kuivonen – Karolina Tsuhnenkova
3. Salme Adeele Hollas – Elina Lebedeva
4. Lill Kandimaa – Carmel Vares
5. Mia Marta Miller – Marta Kann
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: