Pronksiseeria jätkub täna Tartus: kumb suudab initsiatiivi endale võtta?

Meeste Eesti meistrivõistluste pronksiseeria Pärnu Võrkpalliklubi ja Tartu Bigbanki vahel jätkub täna kell 19.00 Tartu Ülikooli spordihoones. Mäng on otsepildis nähtav Postimehe vahendusel. 

Seeria avakohtumises jäi tulemusega 3:1 peale Bigbank, teise mängu suutis aga 3:2 võita Pärnu meeskond ja nii on kolme võiduni peetav seeria 1:1 viigis.

Pärnu peatreener Toomas Jasmin ütles, et ootab ka kolmandast mängust võrdsete võitlust. “Võita on muidugi parem, kui kaotada, aga seda ma ei taju, et see meile nüüd meeletu enesekindluse oleks anud. Trennis teeme ikka omi asju edasi, pead pole pilvedesse tõusnud. Viimases mängus oli geimi lõppudes meil veidi rohkem õnne, avakohtumises oli vastupidi,” vaatas Jasmin seeriale tagasi.

“Täna algab kõik nullist ja ootan tasavägist mängu. Kes meil otsustavatel hetkedel platsil olema hakkab, see kujuneb mängu käigus olenevalt sellest, kel mäng paremini sujub.”

Bigbanki juhendaja Alar Rikberg ootab kõikidelt oma mängijatelt paremat esitust. “Teises mängus esines Pärnu tunduvalt paremini, kui esimeses, neil oli ka koosseisus vangerdusi, mis mõjutasid tulemust. Tony Tammiksaar tegi väga hea esituse, Toms Švansi tagasi diagonaali liigutamine tõi edu ja Andrus Raadik oli samuti hea. Meie jäime oma rünnaku organiseerimisega meeskondlikult hätta ja ootan täna kõigilt oma meestelt paremat mängu,” rääkis Rikberg.

“Võitluslikkuse osas mul etteheiteid pole, kui vaadata, kuidas me kaitsepalle mängisime ja blokipuuteid saime jne. Me proovisme ja üritasime, aga otsustavaks sai see, et ei suutnud rünnakul skoorida. Hetkeseis on selline, et need meeskonnad väärivad teineteist.”

Seeria neljas kohtumine peetakse neljapäeval, 11. aprillil kell 19.00 Pärnus.

Vaata ajakava ja kõiki tulemusi. 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: