Pirita rannavolle karikasari alustab taas

Eelmisel hooajal rõõmustas Pirita rannavolle karikasari kokku üle saja rannavollesõbra, mistõttu saadi indu ka sel aastal turniiride kordamiseks. Lisaks on möödunud eriolukord kindlasti kasvatanud ka sportlaste võistlusjanu.

Alustatakse 15. juunil naiste etapiga, meeste esimene turniir toimub 29. juunil. Sarja idee on pakkuda osalejatele võistlusmomenti ja head ettevalmistust Rannavolle Grand Prix´deks.

“Pirita rannavolle karikasari 2020 koosneb kaheksast turniirist, neli toimuvad naistele ja neli meestele. Mehed asuvad võistlustulle kahes tugevusgrupis ja iga registreerunud paar valib registreerumisel ise, kummas tugevusgrupis ta osaleda soovib. Maksimaalselt saab igal turniiril osaleda 16 paari,” rääkis Parve.

Mängud toimuvad Pirita rannahoonest vasakul asuval neljal väljakul.  Nii meeste kui naiste avaetappi ja lõpuakordi jäädvustab tunnustatud spordifotograaf Gertrud Alatare.

Sari saab teoks tänu Eesti Võrkpalli Liidu rannavolle toimkonnale ja sponsoritele: Maks&Moorits, NOBE, Nopri Talumeierei, Burger Kitchen Tänavagurmee, Merele.ee, Elli küünlad, A Treasure, KUMA Design, Fansurf Surfikool, Europark, Mesi24.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: