Pärnu Spordikool jõudis põhiturniiri teise kohaga poolfinaali

Pühapäeval tõmmati joon alla naiste esiliiga põhiturniirile, kui selgus lõplik paremusjärjestus. Ühtlasi said selgeks veerandfinaalpaarid.

Põhiturniiri viimases mängus ei suutnud Saaremaa koduväljakueelist ära kasutada, tunnistades külla sõitnud Gerardo`s Toys/Neemeco 3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:15) paremust. Kui Saaremaa naiskonna jaoks viimases mängus midagi kaalul ei olnud, siis Gerardo`s Toys/Neemeco tõusis võiduga neljandalt kohalt kolmandaks.

Kodusaalis mänginud Pärnu Spordikool oli olulises kohtumises 3:0 (25:20, 25:13, 25:22) parem Kastre Vallast, mis tagas tiitlikaitsja Pärnule põhiturniiri teise koha ja sarnaselt põhiturniiri võitnud Peetri Võrkpalliklubile otsepääsme poolfinaali.

Veerandfinaalides lähevad vastamisi põhiturniiri kolmas Gerardo`s Toys/Neemeco ja kuues Kastre Vald ning põhiturniiril neljandaks tulnud Dorpat/Tartu vald/Katoliku SK ja viienda koha hõivanud Saaremaa. Põhiturniiri seitsmes Sparta veerandfinaali ei pääsenud. Veerandfinaalid koosnevad kahest mängust (vajadusel kuldne geim), kusjuures teine vastasseis peetakse tabelis kõrgemal oleva võistkonna kodus.