Nõo Lihavürsti segapaaride avaetapi võitsid Renate Pikk ja Johann Olaf Lääne

Rannakeskuse suviste võistluste sari jätkus Nõo Lihavürsti avaturniiriga segapaaridele. Traditsiooniliselt saatis segapaaride avaetappi vihmasadu, aga see ei seganud võitluslikke palllilahinguid.

Alagruppidest pääsesid poolfinaali kaks paremat võistkonda, alagruppide kolmandad kohad selgitasid omavahel turniiri 5.-6. koha ja neljandaks jäänud võistkonnad 7.-8. koha omaniku. Esimese alagrupi võitsid täiseduga Renate Pikk ja Johann Olaf Lääne, kellele järgnesid Helerin Hansman ja Hergo Hansman. Teise alagrupi võitsid eelmise aasta valitsejad Eliise Kohv ja Siim Tammearu, teise koha saavutasid Mailis Pajumägi ja Karl Kuhlberg.

Poolfinaalidest läksid võitjatena edasi Pikk ja Lääne ning Kohv ja Tammearu, pronksilahingus olid paremad Hansman ja Hansman. Kahe kaotuseta võistkonna omavahelises mõõduvõtus jäid peale Pikk ja Lääne, tasuks esimese turniiri võit.

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride teine etapp toimub Tartu Rannakeskuses 22. juunil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

 

Segapaaride 1. etapi lõppjärjestus:

1. Renate Pikk ja Johann Olaf Lääne

2. Eliise Kohv ja Siim Tammearu

3. Helerin Hansman ja Hergo Hansman

4. Mailis Pajumägi ja Karl Kuhlberg

5. Kadi Saluste ja Steven Meilus

6. Marge Läll ja Kunnar Kangro

7. Hanna-Katre Plato ja Verner Läll

8. Annika Altoja ja Nils Holger Sova

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: