Nõo Lihavürsti meeste kolmandal etapil olid võidukad Oliver Venno ja Steven Kabanen

Nõo Lihavürsti suvesari jätkus meeste kolmanda etapiga, kus osalejaid oli 12 paari. Võistkonnad paigutati nagu tavaliselt kahe-miinuse-tabelisse vastavalt suvesarja edetabelile.

Plussringist pääsesid kõrgemate kohtade eest võitlema eelmise hooaja valitsejad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Läbi miinusringi murdsid ennast poolfinaali Roland Pajuleht ja Maksim Ševtšenko ning eelmise etapi võitjad Oliver Venno ja Steven Kabanen. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga Karl Kuhlberg ja Mihkel Luidalepp ning Henry ja Sten Maask.

Poolfinaalidest väljusid võidukalt Venno ja Kabanen ning Pähn ja Kangro. Finaalis mindi turniiril vastamisi teist korda ning eelringi kaotuse suutsid võiduks pöörata Venno ja Kabanen. Kolmanda koha lahingu võitsid Pajuleht ja Ševtšenko, sel aastal juba kolmandat etappi järjest lõpetasid neljanda kohaga Hansman ja Tammearu.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste neljas etapp toimub Tartu Rannakeskuses 27. juunil algusega kell 17.  Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

 

Meeste 3. etapi lõppjärjestus:

1. Oliver Venno – Steven Kabanen

2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

3. Roland Pajuleht – Maksim Ševtšenko

4. Hergo Hansman – Siim Tammearu

5. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp

5. Henry Maask – Sten Maask

7. Steven Meilus – Rauno Kink

7. Aleks Mõttus – Devin Põlluste

9. Sander Lepp – Andreas Junkin

9. Kevin Helimets – Juhan Püvi

9. Kristjan Unt – Ralf Aros

9. Mario Liiva – Reimo Alas

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: