Nõo Lihavürsti karikasarja seitsmenda etapi läbisid kaotuseta Helimets ja Püvi

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste seitsmendat etappi tuli mängima 11 paari, kes paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt edetabelipunktidele.

Plussringi läbisid kaotuseta edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Miinusringist pääsesid poolfinaali Reimo Alas ja Kaur Kattai ning vennad Tammed. Medalimängudest jäid kõige napimalt välja Johann Olaf Lääne ja Rauno Kink ning Sten Maask ja Janno Järvpõld.

Poolfinaalist edenesid finaali mõlemad plussringist tulnud paarid, kolmanda koha mängu võitsid kogenenumad Alas ja Kattai. Väga põnevaks kujunenud finaali võitsid Helimets ja Püvi, esimeses geimis olid nende võidunumbrid 25:23 ja teises 16:14. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad jätkuvalt Pähn ja Kangro 132 punktiga, neile järgnevad 82 punktiga Lääne ja Meilus ning 74 punktiga Aaviste ja Sedlak.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kaheksas etapp toimub Rannakeskuses 12. juulil algusega kell 17. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

 

Meeste 7. etapi lõppjärjestus:

1. Kevin Helimets – Juhan Püvi

2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro

3. Reimo Alas – Kaur Kattai

4. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm

5. Johann Olaf Lääne – Rauno Kink

5. Sten Maask – Janno Järvpõld

7. Kristjan Unt – Madis Küüsvek

7. Mihkel Luidalepp – Margus Mooses

9. Siim Päid – Sander Lepp

9. Mario Liiva – Marti Soosaar

9. Rasmus Kivari – Kaimo Ruusalepp

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: