Neemeco jõudis esimesena finaali

Naiste esiliiga poolfinaalseeria põhiturniiri teise Saaremaa ja põhiturniiri kolmanda Neemeco vahel kujunes põnevaks, kui Neemeco võttis kaks tasavägist võitu.

Seeria avavaatuses jäi kodupubliku ees mänginud Neemeco 0:2 kaotusseisu, kuid võttis lõpuks 3:2 (17:25, 19:25, 28:26, 25:18, 15:9) võidu. Eilses Kuressaares toimunud kohtumises pidi koduvõistkond Saaremaa leppima 1:3 (20:25, 25:18, 22:25, 21:25) kaotusega, mis viis Neemeco naiskonna finaali. Põhiturniiri omavahelistes vastasseisudes saavutasid mõlemad naiskonnad ühe võidu.

Teises poolfinaalpaaris põhiturniiri parima Dorpat/Tartu vald/TKSK ja neljanda Peetri Võrkpalliklubi vahel on peetud avavaatus, mis lõppes kodusaalis mänginud Peetri võistkonna 0:3 (17:25, 20:25, 22:25) kaotusega. Seeria teine kohtumine toimub 24. märtsil kell 15 Tartu Katoliku Hariduskeskuse võimlas. Dorpat/Tartu vald/TKSK naiskonnale piisab finaalkoha kindlustamiseks kahest geimivõidust, Peetri peab omakorda võtma 3:0 või 3:1 võidu ja olema parem ka kuldses geimis.

5.-6. koha seeria esimeses mängus võitis Rae Spordikool 3:2 (25:11, 13:25, 25:22, 23:25, 15:12) resultaadiga koduväljakueelist omanud Olerex Tartu. Korduskohtumine on kavas 21. märtsil kell 18 Tuule spordihoones.