Mati Vetevoolu mälestusturniiril selgusid poolfinalistid, otseülekannet näeb Postimehest

Mati Vetevoolu mälestusturniiril Kloogarannas jõudsid poolfinaalidesse Heleene Hollas – Liisa Soomets, Karlotta Kattai – Liisa Põldma, Liisa-Lotta Jürgenson – Eva Liisa Kuivonen, Annemar Neiland – Merike Errit ning Mart Tiisaar – Rein Tiisaar, Kaur Erik Kais – Rasmus Meius, Kaarel Pomerants – Kaspar Pomerants ja Urmas Piik – Siim Ennemuist.

Pühapäevaste mängude otseülekannet näeb Postimehe portaalist.

Kiirkasiino rannavolle suvetuuri neljandal etapil teenisid alagrupi võiduga koha veerandfinaalis oodatult Eesti esipaar Heleene Hollas – Liisa Soomets, käesoleval hooajal esmakordselt suvetuuril kaasa löövad Renate Pikk ja Ingrid Kiisk, viimatise etapi neljandana lõpetanud Marie Pohlak – Mari Loorman ning alles U-18 vanuseklassi kuuluvad Karlotta Kattai – Liisa Põldma, kes võitsid alagrupi esikohamängus värskeid U-20 EM-i 4. koha omanikke Liisa-Lotta Jürgensoni ja Eva Liisa Kuivoneni. Kaheksandikfinaali kaudu jõudsid veerandfinaali ka Elina Lebedeva – Salme Adeele Hollas, Annemar Neiland – Merike Errit, Maret Kuuse – Laura-Liisa Maiste ning Jürgenson – Kuivonen.

Esimeses veerandfinaalis läksid vastamisi 2004. aastal sündinud neidude rannavollekoondise paarid Lebedeva – Hollas ning Kattai – Põldma, tulemusega 2:0 (21:18, 21:18) võitsid head mängu näidanud nooremad Kattai ja Põldma. Poolfinaali jõudsid ka Jürgenson – Kuivonen, kes alistasid veerandfinaalis 2:0 (23:21, 21:14) Pohlaku ja Loormani. Veerandfinaalis ei vääratanud ka favoriidid Hollas – Soomets, lülitades ülikindla 2:0 (21:7, 21:11) võiduga konkurentsist Kuuse – Maiste. Naiste viimasest veerandfinaalist murdsid end sel suvel teist korda nelja parema sekka Annemar Neiland – Merike Errit, võites Renate Pikka ja Ingrid Kiiski 2:0 (21:13, 21:19).

Vaata kõiki naiste tulemusi.

Meeste turniiri alustasid kahe võidu ehk alagrupi esikohaga ning otsepääsuga veerandfinaali Urmas Piik – Siim Ennemuist, vennad Mart ja Rein Tiisaar, Kaur Erik Kais – Rasmus Meius ja teine vendade paar Kaspar ja Kaarel Pomerants. Kaheksandikfinaali kaudu jõudsid kaheksa parima sekka ka Karmo Saviauk – Aleksei Povjakel, Karl Jaani – Timo Lõhmus, Mihkel Nuut – Karl Maidle ja kogenud Kaarel Kais – Argo Arak.

Pühapäevasesse poolfinaali jõudsid neljandikfinaalis tasavägise mängu Jaani ja Lõhmuse vastu skooriga 2:1 (21:15, 13:21, 16:14) enda kasuks kallutanud Kais – Meius, nelja parema sekka pääsemiseks vajasid kolme geimi ka vennad Pomerantsid, kes võitsid 2:1 (15:21, 21:19, 15:8) Nuuti ja Maidlet. Teise võistluspäeva edenesid ka esimest asetust omanud Piik ja Ennemuist, võites 2:0 (21:10, 21:16) Saviauk – Povjakelit. Laupäevaõhtuse mängupäeva lõpetas vendade Tiisaarte ja Kais – Araku veerandfinaal, kust võitjatena väljusid Mart ja Rein Tiisaar tulemusega 2:1 (18;21, 21:16, 15:7).

Vaata kõiki meeste tulemusi.

Pühapäevane mängupäev algab kell 10 naiste poolfinaalidega. Mati Vetevoolu mälestusturniiri raames peetavate mängude vahel toimub Kloogarannas ka King of The Court turniir ja šõumäng Rivo Vesiku – Hendrik Toompere jr ning Sten Esna – Kristjan Kanguri vahel. Esimeses poolfinaalis püüavad kohta kahe parema seas Hollas – Soomets ja Kattai – Põldma, kell 11 on võistlustules Jürgenson – Kuivonen ja Neiland – Errit.

Kell 12 kohtuvad meeste esimeses poolfinaalis Tiisaar – Tiisaar ja Kais – Meius, tund hiljem pannakse pall mängu Pomerants – Pomerantsi ja Piik – Ennemuisti vahel.

Pühapäeva ajakava:

9.30 King of The Court naiste I poolfinaal

10.00 Heleene Hollas/Liisa Soomets – Karlotta Kattai/Liisa Põldma

10.45 King of The Court naiste II poolfinaal

11.00 Liisa-Lotta Jürgenson/Eva Liisa Kuivonen – Annemar Neiland/Merike Errit

11.45 King of The Court meeste I poolfinaal

12.00 Mart Tiisaar/Rein Tiisaar – Kaur Erik Kais/Rasmus Meius

12.45 King of The Court meeste II poolfinaal

13.00 Kaarel Pomerants/Kaspar Pomerants – Urmas Piik/Siim Ennemuist

13.45 King of The Courti naiste finaal

14.00 GP-etapi naiste 3.-4. koha mäng

14.45 King of The Courti meeste finaal

15.00 GP-etapi meeste 3.-4. koha mäng

15.45 Šõumäng Vesik/Toompere – Esna/Kangur

16.25 GP-etapi naiste finaalmäng

17.15 GP-etapi meeste finaalmäng

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: