Järgmisel nädalal algab Suvevolle uus hooaeg

Suvevolle ehk juba traditsiooniliseks saanud võrkpalliteisipäevakud saavad hoo sisse üle Eesti 18 erinevas paigas 7. juunil kell 18.

Eelmisest aastast tuttavad 17 võistluspaika on Tallinnas Pirita, Paide, Tartu, Võru (rannaväljakud), Jõhvi, Kohila, Hiiumaa, Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla, Põlva, Pärnu, Rakvere, Tõrva, Kuressaare ja Viljandi. Uue liitujana on pundis Tallinnas Haven Kakumäe.

Suvevolle etapid toimuvad 7. juunist kuni 26. juulini* igal teisipäeval  algusega kell 18 ja seda olenemata ilmast. Eelregistreerida saab SIIN võistluspäeval kuni kella 12ni, mängupaigas saab ennast kirja panna kella 17.45ni.

*Ainus erand on Paide, kus Suvevolle alustab 31.05 ning jätab vahele 19.07 etapi.

Eelregistreerunutele on osalustasu viis eurot, võistluspaigas kuus eurot. Tasumine toimub sularahas. Võistkonnad moodustatakse igal turniiril koha peal vastavalt reitingutabelile ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised. Mängima on lubatud mängijad alates 14. eluaastast. Mängitakse saalivõrkpalli reeglite järgi. Esikolmikutele on välja pandud auhinnad.

Võistlused toimuvad vastavalt valitsuse seatud piirangutele. Erilist tähelepanu pööratakse hügieenile. Haiguse tundemärkidega inimesi mängima ei lubata!

Suvevollet toetavad Roobar, 4Teams, Veskimati ja Nivea.

EVF koostöös 4teams’iga pakub võimalust tellida eelolevaks suveks omale vinge Suvevolle särk. Soovijatele on alles veel mõned särgid, mille hind on 30 eurot. Tellimiseks tuleb ühendust võtta e-maili laura@volley.ee teel

 

Maika on unisex ning suurused vastavad meeste suurustele (naistel sellisel juhul soovitatav võtta 1 suurus väiksem).

 

 

Lisainfo:

Laura Milk

+372 523 1971

laura@volley.ee

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: