IMsport/Türi jättis tiitlikaitsja vastu kasutamata seitse geimpalli

Meeste esiliigas toimus täna viis mängu, mis tõid võidurõõmu Selver Tallinn Spordikoolile, EstNor/Kiilile, Advokaadibüroo Premium/Rae vallale, Audentese SG/Noortekoondisele ja Tallinna Ülikoolile.

Tasavägiseimaks kujunes TalTechi spordihoones toimunud kohtumine, milles eelmise hooaja pronksmedalist Selver Tallinn Spordikool mängis 3:2 (19:25, 25:23, 22:25, 25:22, 15:12) tulemusega üle eelmise hooaja finalist BMF/Rakvere Võrkpalliklubi. Kodupubliku ees oli edukas ka EstNor/Kiili, võites 3:0 (25:20, 25:18, 25:21) tulemusega Danpower/Võru Võrkpalliklubi. Jasper Laus panustas võitu 14 punkti, Kevin Põldsaar tõi Võru võistkonna resultatiivseimana 13 punkti.

COOLBET Pärnu kaotas koduväljakul 1:3 (20:25, 12:25, 25:17, 21:25) Advokaadibüroo Premium/Rae vallale, Põltsamaa Võrkpalliklubi 1:3 (17:25, 16:25, 30:28, 19:25) Audentese SG/Noortekoondisele ja IMsport/Türi 0:3 (24:26, 24:26, 26:28) tiitlikaitsja Tallinna Ülikoolile. Seejuures oli IMsport/Türil esimeses geimis kasutada kolm, teises üks ja kolmandas kolm geimpalli, kuid ühtegi neist võõrustajad realiseerida ei suutnud.

Maksimaalse kuue punktiga paiknevad turniiritabeli tipus Tallinna Ülikool, Advokaadibüroo Premium/Rae vald ja Audentese SG/Noortekoondis. Meeste esiliigas jagatakse taaskord punkte 14. oktoobril.