Hendrik Rikand veerandfinaali eel: serv on kõige alus

Täna tehakse algust naiste Balti liiga finaalturniiriga, kui avapäeval on kavas veerandfinaalid. Tartu Ülikool/Bigbank mängib koha eest poolfinaalis lätlannade Jelgavaga.  

Tartu Ülikool/Bigbanki peatreener Hendrik Rikandi sõnul on võistkond mängudeks valmis. “Tartu naiskonna seis on selles osas hea, et kõik, kes vahepeal isolatsioonis olnud või vigastatust ravinud, on hetkel rivis tagasi. Suurem puuduja on teise diagonaalründaja kohuseid täitev Laura Laas, kes ravib põlvevigastust. Tõsi, viimase nädala treeningrütm on olnud COVID-19 kitsenduste tõttu keeruline ja mõne mängija pallipuuted on jäänud minimaalseks,” ütles peatreener.

Juhendaja toonitas servi tähtsust: “turniiri eesmärkidest rääkides on meie jaoks iga kohtumine kullahinnaga. Nii kavatsemegi võtta mäng korraga ja igat kohtumist mängida kui kõige otsustavamat. Usun, et oleme kodusaalis võimelised hästi servima ja see saabki olema kõige alus. Ilma korraliku servita me kedagi pikali lüüa ei suuda. Meie veerandfinaal Jelgavaga peaks andma meie seisust päris hea ülevaate ja usun, et tuleb võrdsete võimalustega kohtumine.”

Kõik kohtumised on otsepildis nähtavad sport.postimees.ee vahendusel, publikut saali ei lubata.

 

Ajakava:

26. veebruar

16.00 1. veerandfinaal Riia Võrkpallikool/LU vs Audentese SG/NK

19.00 2. veerandfinaal Jelgava vs TÜ/Bigbank

 

27. veebruar

12.00 5.-6. koha mäng

15.00 1. poolfinaal: 1. veerandfinaali võitja vs TK Kaunas VDU

18.00 2. poolfinaal: TalTech/Tradehouse vs 2. veerandfinaali võitja

 

28. veebruar

12.00 pronksimäng

15.00 finaal

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: