Eesti Võrkpalli Liit külastas Kullamaa, Lihula ja Virtsu kooli

EVF-i külaskäigud Eesti koolidesse jätkusid 13. aprillil, kui Kullamaa, Lihula ja Virtsu kooli külastasid lõppenud hooajal Credit 24 liigas Taltechi värve kaitsnud vennad Kevin ja Alari Saar.

Eesti Võrkpalli Liit tõi koolidele omalt poolt kingituseks võrkpalle, mis nii laste kui õpetajate poolt tänuga vastu võeti. Igas koolis toimus üks näidistund, kus vennad Saared õpetasid erinevas vanuses lastele võrkpallitehnikat ja tegid erinevaid harjutusi.

Kevin ja Alari Saart üllatas laste suur huvi võrkpallitundides kaasa lüüa. „Arvasime, et tänapäeva lapsi huvitab rohkem mobiiltelefonis istumine, aga laste isu võrkpallitunnis osaleda ületas kõik meie ootused,“ kinnitasid vennad nagu ühest suust.

Kullamaa keskkooli kehalise kasvatuse õpetaja Viive Karnau sõnul ootasid nende kooli lapsed tippvõrkpallurite külaskäiku pikisilmi. „Superüritus, maakoolide jaoks on tegu suure sündmusega, sellised kohtumised annavad lastele suure plussi edasi sportida,“ sõnas Kullamaa teenekas pedagoog.

Virtsu kooli kehalise kasvatuse õpetaja Maarja Jõevee lisas omalt poolt, et ka nende koolipere oli külalisi oodates väga elevil. „Lapsed olid ka väga tublid ja tegid kõik kenasti kaasa,“ kiitis kohalik maa sool Maarja Jõevee oma õpilasi.

Lihula gümnaasiumis EVF-i võrkpallitiimi võõrustanud kohalik spordikooli direktor Janar Sõber jagas samuti omalt poolt ohtralt kiidusõnu nii Kevin ja Alari Saare näidistunni kui ka oma õpilaste kohta. „Väikestele kohtadele on ülioluline, kui alaliit tuleb kohale ja innustab omalt pool võrkpalliga tegelema,“ ütles ta ning lisas, et hea meel on tal ka kingituseks saadud viie Mikasa võrkpalli üle. EVF-i külaskäigud erinevatesse koolidesse jätkuvad.

Virtsu kool
Virtsu kool
Kullamaa Keskkool
Kullamaa Keskkool
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: