Creditea/Teras Beach Cupil on sõelale jäänud neli parimat nais- ja meespaari, mängudest teeb otseülekande Postimees

Haven Kakumäel mängitakse käesoleval nädalavahetusel Kiirkasiino rannavolle suvetuuri eelviimane etapp, mille esikohale pretendeerivad Jürgenson – Kuivonen, Gull – Loorman, Salkute – Grudzinskaite ja Zobnina – Kvedaraite ning Kais – Meius, Pomerants – Tamme, Piik – Ennemuist ja Relins – Sviklis.

Turniiri viimase päeva ülekannet näeb Postimehe portaalist.

Kiirkasiino rannavolle suvetuuri viiendal etapil võitsid alagrupi ja tagasid sellega koha veerandfinaalis Marily Lass – Merilyn Jõearu, eelmise etapi hõbedal lõpetanud Liisa-Lotta Jürgenson – Eva Liisa Kuivonen ning Leedu paarid Irina Zobnina – Daniele Kvedaraite ja Monika Salkute – Rugile Grudzinskaite. Vaheringi kaudu jõudsid veerandfinaali ka Elina Lebedeva – Salme Adeele Hollas, Maret Kuuse – Laura-Liisa Maiste, Gerli Gull – Mari Loorman ja Annaliisa Mals – Maria Säästla.

Pühapäevasesse poolfinaali jõudsid Jürgenson ja Kuivonen, alistades veerandfinaalis 2:0 (21:17, 21:18) Lebedeva – Hollase. Poolfinaali mängisid end ka Gull – Loorman, kes võitsid veerandfinaalis 2:1 (19:21, 21:19; 15:12) Lassi ja Jõearu. Veerandfinaalis ei vääratanud ka favoriitide sekka kuuluvad leedulannad Zobnina – Kvedaraite ja Salkute – Grudzinskaite, lülitades ülekaalukate 2:0 võitudega konkurentsist vastavalt Kuuse – Maiste ja Mals – Säästla.

Vaata kõiki naiste tulemusi.

Meeste turniiri alustasid alagrupi võiduga ning kohaga veerandfinaalis Urmas Piik – Siim Ennemuist, Kaspar Pomerants – Rauno Tamme, Dmitri Korotkov – Jaan Rebel ja eelmise etapi parim paar Kaur Erik Kais – Rasmus Meius. Vahegrupimängude kaudu jõudsid kaheksa esimese sekka ka Meris Pärna – Markus Maila, Karl Jaani – Timo Lõhmus, Siim Rantanen – Sander Talistu ja lätlased Arnis Relins – Aivars Sviklis.

Pühapäevasesse poolfinaali edenesid neljandikfinaalis Pärna ja Maila 2:0 (23:21, 21:19) alistanud Kais – Meius, kolme geimi vajasid nelja parema paari sekka pääsemiseks Pomerants – Tamme, kes võitsid 2:1 (19:21, 22:20, 15:12) Jaanit ja Lõhmust. Poolfinaali jõudsid ka Piik – Ennemuist, kes võitsid play-off-mängus Rantanen – Talistut. Veerandfinaalis langesid konkurentsist äsja MK-etapil Poolas karastust saanud Korotkov ja Rebel, kes kaotasid 1:2 (21:23, 21:15, 14:16) Läti paarile Relins – Sviklis.

Vaata kõiki meeste tulemusi.

Pühapäevane mängupäev algab kell 10 naiste poolfinaalidega. Esimeses kohtumises püüavad finaalikohta Jürgenson – Kuivonen ja Salkute – Grudzinskaite, kell 10.50 on võistlustules Gull – Loorman ja Zobnina – Kvedaraite.

Kell 11.40 kohtuvad meeste esimeses poolfinaalis Pomerants – Tamme ja Kais – Meius, 12.30 pannakse pall mängu Piik – Ennemuisti ja Relins – Sviklise vahel.