Balti riikide parim naiskond selgub Tartus

Naiste Balti liiga tänavune hooaeg kulmineerub eeloleval nädalavahetusel Tartu Ülikooli Spordihoones, kus reedel on kavas veerand- ja laupäeval poolfinaalid ning pühapäeval medalimängud. Esikoha eest on jäänud võistlema kolm Eesti, üks Leedu ja kaks Läti võistkonda. 

Põhiturniiri asetuste järgi tagasid kaks esimest naiskonda ehk TalTech/Tradehouse ja Kaunase võistkond koha poolfinaalis, ülejäänud neli mängivad veerandfinaalis. Tiitlikaitsjaks on Riia Võrkpallikool, kes sai eelmisel aastal finaalis jagu TalTech/Tradehouse´ist. Proksmedalild kuulusid Tartu Ülikool/Bigbankile.

Veerandfinaalis kohtub Tartu esindus (põhiturniiri 7.) Jelgavaga (4.) ja Audentese SG/Noortekoondis (6.) Riia Võrkpallikooliga (3.). Edu korral mängiks Tartu naiskond poolfinaalis TalTechiga ja Audentes Kaunasega.

Lisaks eelmise aasta hõbemedalile on TalTech saavutanud ka ühe pronksmedali (2016). Tartu võistkond teenis 2017. aastal pronks-, 2018. aastal kuld-, 2019. aastal hõbe- ja eelmisel aastal pronksmedali. TalTech on ühe tiitli juba tänavusel hooajal võitnud, kui jaanuaris tuldi Eesti karikavõitjaks.

Kõik kohtumised on otsepildis nähtavad sport.postimees.ee vahendusel, publikut saali ei lubata.

 

Ajakava:

26. veebruar

16.00 1. veerandfinaal Riia Võrkpallikool/LU vs Audentese SG/NK

19.00 2. veerandfinaal Jelgava vs TÜ/Bigbank

 

27. veebruar

12.00 5.-6. koha mäng

15.00 1. poolfinaal: 1. veerandfinaali võitja vs TK Kaunas VDU

18.00 2. poolfinaal: TalTech/Tradehouse vs 2. veerandfinaali võitja

 

28. veebruar

12.00 pronksimäng

15.00 finaal

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: