Allik aitas Netzhoppersi 0:2 kaotusseisust Saksamaa karikafinaali, Juhkami heast mängust edasipääsuks ei piisanud

Neljapäeval peeti Saksamaa karikavõistlustel poolfinaalid, kus olid osalisteks ka kaks eestlasest nurgaründajat Karli Allik ja Martti Juhkami.

Edu saatis Allikut ja tema koduklubi Königs Wusterhauseni Netzhoppersit, kes suutsid poolfinaalis välja tulla 0:2 kaotusseisust ja said lõpuks Herrschingist jagu 3:2 (21:25, 26:28, 25:16, 25:22, 26:24). Nagu numbritest näha, oli mäng ülimalt põnev. Allik mängis olulist rolli, kui sekkus kolmandas geimis vahetusest ning panustas lõpuks 17 punkti (+10), olles resultatiivsuselt teine mees. Dirk Westphali arvele kogunes 18 punkti (+10). Tim Peter tõi kaotajatele 15 punkti (+4).

Kunagi varem pole Alliku koduklubi karikafinaali jõudnud.

Netzhoppers lülitas veerandfinaalis tulemusega 3:2 konkurentsist Eesti rahvusmeeskonna peatreeneri Cédric Enardi juhendatava Berliini Recycling Volleys´e.

Finaalis on Netzhoppersi vastaseks Frankfurdi United Volleys, kes alistas teises poolfinaalis Martti Juhkami ja Vfb Friedrichshafeni 3:2 (25:23, 25:27, 25:21, 15:25, 16:14). Juhkami tegi kaasa kogu kohtumise ning tegi suurepärase esituse, tuues 19 punkti (+15). Linus Weberi arvele jäi 10 silma (+8). Võitjate edukaim oli 19 punktiga (+7) Tim Grozer.

Veerandfinaalis oli Friedrichshafen olnud 3:0 parem Lüneburgist.

Saksamaa karikafinaal toimub 28. veebruaril.