Aadu Luukase karikavõistlused: Tallinna Ülikool – TalTech ja Eesti Maaülikool – Pärnu VK selgitavad viimased poolfinalistid

Sel nädalal selguvad kaks viimast poolfinalisti Aadu Luukase karikavõistlustel. Üks mäng on pidada paaris TalTech – Tallinna Ülikool, mõlemad kohtumised Eesti Maaülikooli/Kemotar Logistikakeskuse ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel.

TalTechi ja esiliigas mängiva Tallinna Ülikooli vahelises avamängus teenis 3:0 võidu TalTech. Kordusmäng peetakse 9. novembril kell 19.00 TalTechi spordihoones. Selle paari võitja kohtub poolfinaalis tiitlikaitsja Tallinna Selveriga, kes sai veerandfinaalis jagu Viljandi Võrkpalliklubist.

TalTech on Credit24 Meistriliigat alustanud hästi, neljast kohtumisest on suudetud võita kolm ja sellega ollakse liigatabelis kolmandad. Hooaja alguses vigastuste ja haigustega hädas olnud Tallinna Ülikool asub esiliigas liidrikohal, kirjas on seitse võitu ja üks kaotus.

Pärnu VK ja Eesti Maaülikool peavad avamängu 12. novembril kell 19.00 Pärnus ning korduskohtumise 13. novembril kell 19.00 Maaülikooli spordihoones. Selle paari võitjat ootab poolfinaalis Tartu Bigbank, kes lülitas konkurentsist AB Premium/Rae valla.

Vigastustest räsitud ja hõreda koosseisuga Pärnu hoiab Credit24 Meistriliigas kuuendat kohta, viiest senipeetud kohtumisest on suudetud võita üks. Maaülikool on esiliigas hetkel neljandal kohal, kuuest mängust on kirjas viis võitu.

Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes – kui mõlemad võistkonnad saavad ühe võidu, siis loetakse esimesena punkte. 3:0 ja 3:1 skoorid annavad võitjale 3 punkti, 3:2 võit annab võitjale 2 ja kaotajale 1 punkti. Kui kahe mängu kokkuvõttes on ka punktide arv sama, siis selgub järgmisesse ringi pääseja kuldse geimiga.