Kuivonen ja Jürgenson jätkavad Tšehhi MK-etappi 12 parema seas

Rannavõrkpallurid Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson lõpetasid reedel Tšehhis Brnos toimuva Futures taseme MK-etapi alagrupiturniiri teisel kohal ja jätkavad laupäeval mängimist veerandfinaali koha nimel.

Kuivonen ja Jürgenson mängisid põhiturniiri esimeses mängus kindlalt 2:0 (21:14, 21:16) üle Portugali paari Beatriz Pinheiro ja Ines Castro ning edenesid sellega alagrupi võidu peale mängima. Alagrupi võitjad tagasid koha otse veerandfinaalis, ent otsustavas kohtumises jäädi südika võitluse järel 0:2 (18:21, 17:21) alla Pariisi olümpiamängudel 17. koha saavutanud kohalikele Barbora Hermannovále ja Marie-Sara Stochlovale.

Laupäeval jätkub eestlannade turniir kaheksandikfinaalis, kui Eesti aja järgi kell 11 võetakse mõõtu järjekordse Tšehhi duo Andrea Lorenzova ja Magdalena Černága. Mängu võitja pääseb veerandfinaali, kus ootavad Eesti ja Tšehhi vastasseisu võitjat tšehhitarid Kylie Neuschaeferova ja Marketa Svozilova.

Vaata kõiki Brno MK-etapi naiste tulemusi.