Kaotusseisust välja tulnud Dorpat/Tartu vald tõusis esimeseks

Pühapäeval toimus naiste esiliigas hooaja esimene viiegeimiline lahing, mille kallutas enda kasuks Dorpat/Tartu vald.

Võõrsil Peetri Võrkpalliklubiga kohtunud tartlannad kaotasid avageimi 16:25 tulemusega, kuid võitsid teise 25:23. Kolmandas geimis oli kodupubliku rõõmuks 25:22 resultaadiga parem Peetri esindus, asudes kohtumist seega 2:1 juhtima. Võitu võõrustajad siiski ei saanud, kui neljas geim lõppes külaliste 25:21 ja viies 15:11 paremusega.

Kahe võidupunkti toel turniiritabeli tippu tõusnud Dorpat/Tartu vald on kahe mänguga kogunud viis punkti, kolmest mängust ühe võitnud Peetri Võrkpalliklubi on nelja punktiga teine. Seejärel on koguni neljal võistkonnal kirjas kolm punkti.

29. oktoobril kell 17.45 kohtuvad Sõle Spordikeskuses Tallinna Spordikool ja Gerardo’s Toys/Neemeco ning 30. oktoobril kell 20 Tartu Ülikooli Spordihoones Lõunakeskus Tartu ja Viljandi Metall.