Viimsi/Tallinna Ülikool jäi põnevusmängus alla Viljandi Metallile

Naiste Meistriliigas toimus täna kolm mängu, millest üks lõppes koduvõistkonna võiduga.

Tõeline põnevusetendus rullus lahti Viimsi koolis, kus koduvõistkond Viimsi/Tallinna Ülikool jäi 2:3 (26:28, 19:25, 25:23, 25:22, 10:15) tulemusega alla Viljandi Metallile. Maria Allik panustas võitu 20, Kelly Metsamärt 19, Kaisa Rei 17 ja Hanna Liise Nälk 13 punkti. Triin Kaas kogus võõrustajate ridades 21 ja Elina Skuratovski 18 punkti. Stefi Siht ja Paula Laub lisasid 11 punkti.

Viljandlannade positiivne servi vastuvõtt oli 36% ja rünnak 30%, kaotajatel vastavalt 20% ja 27%. Blokis saavutas koduvõistkond kaheksa ja külalised üheksa punkti. Viiendal kohal jätkav Viljandi Metall on kogunud 13 ja seitsmendal kohal paiknev Viimsi/Tallinna Ülikool kuus punkti.

Koduväljakul leppis kaotusega ka BARRUS/Võru Võrkpalliklubi, kui neljageimilises kohtumises tunnistati Rae Spordikool/VIASTONi 3:1 (25:20, 16:25, 25:15, 25:20) paremust. Kolmandat kohta hoidev Rae Spordikool/VIASTON on teeninud 19 punkti, BARRUS/Võru Võrkpalliklubi püsib ainsana punktita.

TBD Pharmatech/Kastre loovutas külla sõitnud Audentese SG /Noortekoondisele ühe geimi, kuid ülejäänud kolmes geimis oli parem koduvõistkond, saavutades 3:1 (25:14, 19:25, 26:24, 25:23) võidu. TBD Pharmatech/Kastre paikneb 12 punktiga kuuendal kohal, 15 punkti kogunud Audentese SG /Noortekoondis on neljas.