Turniiritabeli esimeseks tõusnud Saaremaa pikendas võiduseeria seitsmemänguliseks

Naiste esiliiga põhiturniiril toimus muudatus turniiritabeli tipus, kui Saaremaa tõusis võiduga Peetri Võrkpalliklubi üle esimeseks.

Kodusaalis mänginud Saaremaa vajas esikohale tõusmiseks Peetri naiskonna vastu võitu ja sellega saadi suuremate probleemideta hakkama. Esimeses geimis olid võõrustajad paremad 25:18 ja teises 25:19 tulemusega. Kolmandas geimis jäid 25:21 resultaadiga peale külalised, vähendades kaotusseisu minimaalseks.

Kodupubliku rõõmuks vastasseis viiendasse geimi ei läinud, kui Saaremaa saavutas 25:18 geimivõiduga 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:18) mänguvõidu. Hooaega kahe kaotusega alustanud Saaremaa jätkas seega ilusat seeriat, kui seitsmes järjestikuses mängus ei ole kaotusekibedust tuntud.

Uueks tabelijuhiks kerkinud Saaremaa on üheksa mänguga kogunud 20 punkti, teiseks langenud Dorpat/Tartu vald/TKSK kaotab ühe vähempeetud mängu juures kahe punktiga. Neljandana jätkaval Peetri Võrkpalliklubil on kirjas 11 punkti.