TalTech/Tradehouse võttis naiste Meistriliigas teise võidu

Naiste Eesti meistrivõistlustel toimus täna hooaja teine mäng, kui vastamisi läksid TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank. Sarnaselt oktoobri alguses peetud Balti liiga mängule lõppes ka tänane vastasseis pealinna naiskonna kindla võiduga.

Võõrsil mänginud tartlannad üheski geimis võõrustajatele ohtlikuks ei saanud, kogudes geimides vastavalt 12, 19 ja 18 punkti. Mitme põhimängijata tegutsenud TalTechi poolel oli parimas hoos Silvia Pertens, kes kogus 43-protsendilise rünnakuefektiivsuse juures 13 (+5) punkti. Merilin Paalo toetas võitjaid 10 (+7) punktiga, Ingris Suvi tõi Tartu võistkonna resultatiivseimana samuti 10 punkti.

Võitjad olid paremad kõikides statistilistes näitajates, eriti märkimisväärne oli vahe rünnakul (43%-23%) ja blokipunktide arvestuses (8-3).

Mõlemad mängud võitnud TalTech/Tradehouse hoiab turniiritabelis kuue punktiga esikohta, Tartu Ülikool/Bigbankil ja Tallinna Ülikoolil on kirjas üks kaotus.

Tänase mängu kordus on nähtav siin:

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.