TalTech/Tradehouse naasis võitude teele

Optibet naiste Balti liigas eile esimese kaotuse saanud TalTech/Tradehouse pikalt kaotust analüüsida ei saanud, kui täna tuldi taaskord väljakule. Teise Eesti võistkonnana püüdis punktilisa Audentese SG/Noortekoondis.

Kodusaalis mänginud RSU/MSG üllatust serveerida ei suutnud, jäädes sarnaselt põhiturniiri esimesele ringile kolmes geimis alla tabelijuht TalTech/Tradehouse`ile. Maren Mõrd kogus 3:0 (25:22, 25:19, 25:15) võidumängus lätlannade üle 16, Kätriin Põld 9 ja viie serviässaga säranud Milja Raitis 8 punkti.

TalTech oli selgelt parem nii rünnakul (35%-27%) kui serviässade arvestuses (11-4). Blokipunkte kogusid mõlemad naiskonnad neli.

Teine täna toimunud Läti-Eesti vastasseis lõppes lõunanaabrite paremusega, kui Riia Võrkpallikool/LU mängis 3:0 (25:16, 25:14, 25:16) resultaadiga üle Audentese SG/Noortekoondise. Kaotajate ridades keegi kahekohalise tulemuseni ei jõudnud, Sonja Siimson ja Karlotta Kattai tõi mõlemad kaheksa punkti. Lõpptulemust kinnitavad ka peamised statistilised näitajad, mis kõik olid selgelt Läti naiskonna kasuks – rünnak 53%-27%, positiivne vastuvõtt 40%-27%, blokipunktid 7-2 ja serviässad 14-5. Kui lätlannad jäid võistkonnana 32 punktiga plussi, siis Audentese SG/Noortekoondis omakorda üheteistkümnega miinusesse.

14 mänguga 38 punkti kogunud TalTech/Tradehouse paikneb turniiritabeli tipus, Audentese SG/Noortekoondis on 12 punktiga kaheksas. Pühapäeval kell 11 läheb Audentese SG/Noortekoondis võõrsil vastamisi kuuendal kohal asuva RSU/MSGiga. Esimene omavaheline kohtumine kujunes viiegeimiliseks, kui 3:2 võidu võttis koduväljakul mänginud Audentese SG/Noortekoondis.

 

Optibet naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: