TalTech/Tradehouse avas seitsmendal katsel võiduarve

Tänane naiste Balti liiga võistluspäev kujunes märgiliseks tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse`i jaoks, kes jõudis Balti riikide ühisturniiril hooaja esimese võiduni. Ühtlasi avas TalTech ka punktiarve. 

Seitsmendal katsel avas viimasena punktiarve TalTech/Tradehouse, kes suutis kodusaalis 3:0 (25:20, 25:20, 25:22) tulemusega võita enne tänast koht kõrgemal asunud DU/MILATSSi, kes sarnaselt TalTechile püüdis esimest võitu. TalTechi poolel oli 18  punktiga resultatiivseim Dzintra Lember. 20 tõstet saanud ja neist 13 (65%) realiseerinud Eliisa Peit lisas võitjatele 16 ning Ethel Uibo 11 punkti. Kohtumise parimat kasutegurit näitas 15-ga plussi jäänud Peit.

Tiitlikaitsja saab eelkõige rahule jääda enda rünnakuefektiivsusega, mis oli tänavuse hooaja parim (39%). Samuti oli korralik TalTechi servi vastuvõtt 62%. Lätlannad ründasid 28-ja võtsid servi vastu 47-protsendiliselt. Blokis oli edukam Eesti naiskond, jäädes peale punktidega 4-2.

Punktiarve avanud TalTech/Tradehouse möödus turniiritabelis kahest konkurendist ja paikneb nüüd kümnendal real. Laupäeval kell 16 kohtub DU/MILATSS võõrsil turniiritabli kolmanda Tallinna Ülikool/Kikasega, tund aega hiljem on kodupubliku ees mängiva Audentese SG/Noortekoondise vastaseks Jonavos Aušrine-KKSC. Audentes SG/Noortekoondise leiame tabeli seitsmendalt ja Aušrine neljandalt astmelt. Kell 17 pannakse pall mängu ka Tartus ja Võrus, kus liidrite duellis võistlevad punktide eest tabelijuht Tartu Ülikooli/Bigbank ja tartlannade lähim jälitaja TK Kaunas-VDU ning tabeli kaheksas Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja kaks kohta madalamal paiknev Alytaus Prekyba-Parama. Audentese spordihoones toimuv mäng on otseülekandena nähtav SIIN ja Tartus peetav kohtumine SIIN.

Sarnaselt laupäevale toimub ka pühapäeval Eestis neli mängu. Audentese SG/Noortekoondis võõrustab kell 13 algavas kohtumises DU/MILATSSi, TalTech/Tradehouse Jonavos Aušrin-KKSCi, Tartu Ülikool/Bigbank Alytaus Prekyba-Paramat ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi TK Kaunas-VDUd. Audentese SG/Noortekoondise ja DU/MILATSSi kohtumine on nähtav SIIN ning Tartu Ülikool/Bigbanki ja Alytaus Prekyba-Parama vastasseis SIIN.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: