Pronksiseeria avavaatuse võitis Saaremaa

Põhiturniiri teise Saaremaa ja esimese Dorpat/Tartu vald/TKSK vaheline naiste esiliiga pronksiseeria sai avavile pühapäeval, kui esimeses mängus osutus võitjaks Saaremaa.

Kodusaalis mänginud Saaremaa võitis esimese geimi 25:8, kuidas kaotas teise 16:25 ja kolmanda 18:25 tulemusega. Neljandas geimis jäid võõrustajad peale 25:13 ja viiendas 15:6 ning kogu mängu kokkuvõttes seega 3:2 (25:8, 16:25, 18:25, 25:13, 15:6) resultaadiga.

Kahe võiduni peetava seeria korduskohtumine on kavas 13. aprillil kell 15 Katoliku Hariduskeskuse võimlas. Samuti kahe võiduni toimuv Peetri Võrkpalliklubi ja Neemeco vaheline finaalseeria on kahe kohtumise järel viigis, otsustav kolmas mäng toimub Lilleküla Gümnaasiumis