Taaskord Tallinna Ülikooli võitnud BMF/Rakvere Võrkpalliklubi asus veerandfinaalseeriat juhtima

Meeste esiliigas tehti täna algust kahe võiduni peetavate veerandfinaalseeriatega, kui kaheksast veerandfinalistist käis väljakul kuus. Homme saab alguse neljas seeria ja võib selguda esimene poolfinalist.

Favoriitidest teenis võidu põhiturniiri teine Viljandi Võrkpalliklubi, mängides võõrsil 3:0 (25:15, 25:19, 25:20) tulemusega üle põhiturniiri seitsmenda meeskonna Audentese SG/Noortekoondise. Üllatust ei pakkunud ka Tartus toimunud kohtumine, milles Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus jäi 0:3 (14:25, 16:25, 24:26) resultaadiga alla Võru Võrkpalliklubile. Põhiturniiril saavutas Eesti Maaülikool/Kemotar Logistikakeskus viienda ja Võru meeskond neljanda koha. Tartus toimunud mängu kordus on nähtav SIIN ja Audentese spordihoones peetud mängu kordus SIIN.

Tõeline põnevusetendus rullus lahti Tallinna Ülikooli spordiaalis, kus põhiturniiril kaheksandaks tulnud Tallinna Ülikool võõrustas põhiturniiri parimat BMF/Rakvere Võrkpalliklubi. Tänavusel hooajal kahel korral Rakvere esindusele kaotanud Tallinna Ülikool ei suutnud võiduni jõuda ka kolmandas omavahelises kohtumises, leppides 2:3 (17:25, 25:20, 23:25, 25:23, 8:15) kaotusega.

Pühapäeval tehakse algust neljanda seeriaga, kui põhiturniiri kuues AB Premium/Rae vald võõrustab põhiturniiril kolmandaks tulnud E-Service/Neemeco SKd. Võistluspäeva teises mängus võtab Viljandi esindus vastu Audentese SG/Noortekoondise. Viljandi meeskonna võidu korral on esimene poolfinalist selgunud, Audentese SG/Noortekoondise võit viiks seeria kolmandasse mängu.