Hollas ja Remmelg jäid MK-etapil Helsingis veerandfinaali pidama

Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg kaotasid laupäeval Soomes Helsingis toimuval Future kategooria MK-etapil veerandfinaalis Austraalia paarile Jordan Johnsonile ja Jasmine Flemingule ning lõpetasid võistluse viienda kohaga.

Hollas ja Remmelg kohtusid laupäeval esmalt vaheringis Tšehhi paari Michaela Brinkova ja Kristyna Adamcikovaga ning tšehhitaridest õnnestus Eesti esipaaril tasavägises kohtumises 2:1 (21:16, 13:21, 16:14) üle olla. Võiduga jõuti veerandfinaali.

Veerandfinaalis läksid Hollas ja Remmelg vastamisi Austraalia paari Jordan Johnsoni ja Jasmine Fleminguga, kellele kaotati 0:2 (19:21, 17:21) ning sellega langeti ka konkurentsist.

Remmelga sõnul jäi ta kogu turniiri vältel rünnakul hätta ning ka serviga ei saa Eesti paar rahul olla, aga kokkuvõttes jättis turniir hea mulje. “Minu rünnak jäi nõrgaks, kogu turniiri pusisime minu rünnakut rütmi. Viimases mängus toimis ainult see, kui läksin selja taha ründama, aga seda ei olnud paraku iga kord võimalik teha. Ka serv veab meid endiselt alt. Oleme palju sellega tegelenud, aga tundub, et on veel vaja. Üldiselt oli äge turniir ja palju väga ilusaid hetki,” võttis Remmelg turniiri kokku.