Tartu Ülikooli/Bigbank võõrustab liidrite kohtumises Kaunast

Võrkpallihuvilistel on alates reedest kuni pühapäevani suurepärane võimalus omadele kaasa elada, kui kolme päeva jooksul toimub Eestis kokku üheksa naiste Balti liiga mängu. Punktide jagamist saab jälgida nii Tallinnas, Tartus kui Võrus. 

Ainsana punktita püsiv tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse jätkab esimeste punktide jahti reedel kell 19, kui kodusaalis minnakse vastamisi koht kõrgemal asuva Läti võistkonna DU/MILATSSiga.

Laupäeval kell 16 kohtub DU/MILATSS võõrsil turniiritabli kolmanda Tallinna Ülikool/Kikasega, tund aega hiljem on kodupubliku ees mängiva Audentese SG/Noortekoondise vastaseks Jonavos Aušrine-KKSC. Audentes SG/Noortekoondise leiame tabeli seitsmendalt ja Aušrine neljandalt astmelt. Kell 17 pannakse pall mängu ka Tartus ja Võrus, kus liidrite duellis võistlevad punktide eest tabelijuht Tartu Ülikooli/Bigbank ja tartlannade lähim jälitaja TK Kaunas-VDU ning tabeli kaheksas Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja kaks kohta madalamal paiknev Alytaus Prekyba-Parama. Audentese spordihoones toimuv mäng on otseülekandena nähtav SIIN ja Tartus peetav kohtumine SIIN.

Sarnaselt laupäevale toimub ka pühapäeval Eestis neli mängu. Audentese SG/Noortekoondis võõrustab kell 13 algavas kohtumises DU/MILATSSi, TalTech/Tradehouse Jonavos Aušrin-KKSCi, Tartu Ülikool/Bigbank Alytaus Prekyba-Paramat ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi TK Kaunas-VDUd. Audentese SG/Noortekoondise ja DU/MILATSSi kohtumine on nähtav SIIN ning Tartu Ülikool/Bigbanki ja Alytaus Prekyba-Parama vastasseis SIIN.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: