Audentese SG/Noortekoondisel ei õnnestunud hea alguse järel revanši võtta

Audentese SG/Noortekoondis pidi naiste Balti liigas vastu võtma valusa kaotuse, kui kahe võidetud geimi järel kolmes järgnevas enam lähirivaali üle mängida ei õnnestunud.  

Balti liigas seitsmendal kohal paiknev Audentese SG/Noortekoondis võõrustas täna lähimat jälitajat Riia Stradina Ülikool/MVS-i, kellele mõned nädalad tagasi võõrsil 0:3 alla jäädi. Kahe geimi järel tundus, et koduvõistkond liigub võidu ja seega ka revanši suunas, kui avageim võideti 25:21 ja teine 26:24 tulemusega. Seejärel võõrustajate mäng lagunes ja lätlannade head hoogu pidurdada ei õnnestunud – külalised loovutasid kolmandas geimis 15, neljandas 12 ja viiendas 11 punkti, mis tähendas Riia naiskonna 3:2 (21:25, 24:26, 25:15, 25:12, 15:11) võitu.

Nii esimeses kui teises geimis seitse punkti toonud Nora Lember kogus võõrustajate ridades 21 punkti, kasuteguriks kujunes +8. Eva Liisa Kuivonen lisas 18 ja Liisbet Pill 11 punkti. Külaliste mänguvankrit vedanud Anija Jurdža panustas võitu 28 punkti.

Audentese SG/Noortekoondis rünnak oli 37-protsendilise vastuvõtu juures 40%, Riia esinduse vastavad numbrid olid 49% ja 38%. Serviässasid märgiti võitjatele 13 ja kaotajatele 5. Suur erinevus oli ka servieksimustes, kui Riia võistkond patustas 10 ja Audentese SG/Noortekoondis koguni 18 korral. Mängu kordus on nähtav SIIN.

Jätkuvalt seitsmendal real püsiv Audentese SG/Noortekoondis on 19 mänguga kogunud 27 punkti, Riia Stradina Ülikool/MVS hoiab 21 punktiga kaheksandat kohta.

Kolmapäeval kell 18.30 võõrustab Audentese SG/Noortekoondis koduses Meistriliigas TBD-Biodiscovery Tartut, kellega tänavu veel kohtutud ei ole. Turniiritabelis hoiab Audentese SG/Noortekoondis neljandat ja TBD-Biodiscovery Tartu kuuendat kohta. Kohtumise otseülekanne on leitav SIIN.

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

 

 

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: