Tiitlikaitsja Viljandi Võrkpalliklubi tuli välja raskest seisust

Meeste esiliigas oli sündimas üllatus, kui EstNor/Kiili võitis tiitlikaitsja Viljandi Võrkpalliklubi vastu kaks esimest geimi. Ülejäänud viies mängus selgus võitja kolme geimiga.

Turniiritabeli keskosas paiknev EstNor/Kiili võitis kolmandat kohta hoidva Viljandi esinduse vastu avageimi 25:23 ja teise 25:21 tulemusega, kuid ülejäänud kolmes geimis oli parem võõrsil mänginud Viljadi, kes saavutas 3:2 (23:25, 21:25, 25:17, 25:23, 15:10) võidu. Hergo Hansman panustas võitu 22 punkti, Kaupo Kivisild tõi EstNor/Kiili resultatiivseimana 15 punkti.

Audentese SG/Noortekoondis võitis kodusaalis 3:0 (25:19, 25:20, 25:20) Põltsamaa Võrkpalliklubi, Danpower/Võru Võrkpalliklubi 3:0 (25:21, 26:24, 25:14) AB Premium/Rae valla ja tabelijuht Tallinna Ülikool 3:0 (25:14, 25:14, 25:14) viimasel kohal asuva IMsport/Türi. Jarek Jänes kogus Võru meeskonnale 11 ja Karlis Klaar AB Premium/Rae vallale samuti 11 punkti.

EMÜ/Structura kaotas kodupubliku ees 0:3 (17:25, 22:25, 18:25) teist kohta hoidvale BMF/Rakvere Võrkpalliklubile ja Bigbank/Kambja 0:3 (21:25, 16:25, 16:25) Selver Tallinn Spordikoolile. Steven Meilus lõpetas EMÜ/Structura ridades mängu 10 ja Mihkel Hiielaid Rakvere võistkonna poolel 14 punktiga.

Audentese SG/NK ja Põltsamaa VK mängu kordust saab vaadata siin, EMÜ/Structura ja BMF/Rakvere VK kohtumist siin, Bigbank/Kambja ja Selver Tallinn Spordikooli vastasseisu siin, Tallinna Ülikool ja IMsport/Türi mängu siin. Ainsana kõik kohtumised võitnud Tallinna Ülikool hoiab 14 mängust kogutud 41 punktiga turniiritabelis esikohta. BMF/Rakvere Võrkpalliklubile järgneb ühe vähempeetud mängu juures 35 ja Viljandi Võrkpalliklubi 33 punktiga. 24 punkti kogunud Danpower/Võru Võrkpalliklubi on neljas.