“Võrkpallijuttude” 5. osa: endised mängumehed ja ambitsioonikad treenerid Tauno Lipp ja Raigo Tatrik

“Võrkpallijuttude” viiendas saates käisime külas kahel endisel mängumehel, kellest tänaseks on saanud treenerid ja kohaliku võrkpallielu edendajad Viljandis ja Kiilis – Tauno Lipp ja Raigo Tatrik.

Rahvusmeeskonna eest 76 mängus liberona tegutsenud Raigo Tatrik on võrkpallisõpradele lisaks oma mänguoskusele meelde jäänud ülisuure emotsionaalsusega. Kui Tatrik mängis, võis kindel olla, et keegi saab kohtunikult ka kaardi. Tihti oli selleks Tatrik ise ja teinekord sekkus ta vastasmeeskonna mängu ka füüsiliselt. Nüüd on ta eduka SK Tatsi klubiga võitnud mitmeid tiitleid ja panustanud Kiili spordiellu ning Eesti võrkpalli.

Viljandi Võrkpalliklubi vedav ja sealses spordikoolis treenerina töötav ambitsioonikas Tauno Lipp tõestab oma kodulinnas samm-sammult, et pole jutu-, vaid tegudemees. Ta arendab suure hooga kohalikku noorte võrkpalli ning juhendab esiliigameeskonda ja püüab luua tugevat võrkpallikogukonda.

Värskes saates:

  • Kuidas saada esiliigamängudele täissaal?
  • Lipp tunnistab, et rasketel hetkedel on tekkinud ka loobumismmõtteid.
  • Lipp räägib, miks peaks ka esiliigameeskonnad turundusele tähelepanu pöörama.
  • Kes inspireerisid Tatrikut treeneriametit proovima?
  • Tatrik meenutab, kuidas ta sportlasena enda jaoks mänge põnevamaks tegi.
  • Sõna saavad mõistagi ka mõlema treeneri õpilased.

Vaata saadet:

Head vaatamist!

Eesti Võrkpalli Liidu saates “Võrkpallijutud” kajastatakse Eesti võrkpalli erinevaid külgi, rahvuskoondistest Pallilahinguni. Saadet näeb Postimehes ja volley.ee Facebookis. Saate tegijad on Mariel Gregor ja Gertrud Alatare.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: