Võrkpalli rahvuskoondiste mänge näeb ERRi kanalites

Eesti võrkpalli rahvuskoondiste mänge näeb sel suvel Eesti Rahvusringhäälingu kanalites.

ERRi omandatud teleõiguste hulka kuuluvad 2022. aasta Eesti meeste ja naiste koondiste mängud Kuld- ja Hõbeliigas, augustis toimuvad meeste EM-valikmängud ning 2023. aasta kodune naiste Euroopa meistrivõistluste finaalturniir. Esimene ülekanne toimub juba sel kolmapäeval, 25. mail, mil Tartus kohtuvad Eesti ja Tšehhi rahvusmeeskonnad.

Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur ootab koostööst rahvusringhäälinguga võrkpallile palju kasu. “Võrkpallipere on elevil, sest koostööst kõige suurema kogemusega ja võimekusega sporditoimetusega ootame võrkpalli kajastuse hüppelist kasvu mitte ainult rahvuskoondiste tasemel. Samuti on meie jaoks väga oluline ajaloolise koduse naiste EM-finaalturniiri võrkpallirahvani toomine ja usun, et ERRi kanalid on selleks parim võimalik viis,” ütles Pevkur.

“Tahan tänusõnad öelda ka Duo Mediale, kes seni meie koondiste mängud telepublikuni tõi ja kellega koostööd jäävad meenutama Eesti võrkpalli edukad aastad nii saalist kui teleekraanide tagant,” lisas alaliidu president.

ERRi sporditoimetuse juht Rivo Saarna tunneb heameelt, et ETV kanalites näeb taas tipptasemel võrkpalli. “Tore, et võrkpalli rahvuskoondiste mängud on tagasi ETV kanalites. Lisaks koondisemängudele vahendab ERR ülekandeid ka meile olulistest klubivõrkpallimängudest ning toob ekraanile rahvuskoondiste esitused 2023. aasta EM-finaalturniiridelt.”
Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: