Võrkpalli Euroopa meistrivõistlusi jälgis teleri vahendusel rekordarv vaatajaid

Eesti võrkpalli rahvuskoondise mänge 1. kuni 9. septembrini Tallinnas Saku suurhallis jälgis kõigil päevadel täismaja pealtvaatajaid. Ka telerite ees oli meie koondise mängude jälgijaid rekordiliselt palju.

Eesti Võrkpalli Liit ja Eesti meeste rahvuskoondis tänavad kõiki spordisõpru, kes saalis või teleri vahendusel kaasa elasid!

Euroopa meistrivõistluste ülekandeid näitas telekanal Duo 5. EM-i otseülekannete rekordi püstitas 7. septembril Eesti – Horvaatia mäng, mille vaatajate arv (reiting sihtgrupis 4+) oli 41 000. Ülekande reach ehk katvus oli lausa 117 000 inimest, mis tähendab, et just nii palju spordisõpru leidis vähemalt minutiks põhjuse meie poiste mängu jälgimiseks.

Võrkpallisõpru, kes jälgisid ülekannetena teleri vahendusel Eesti koondise viiest alagrupimängust vähemalt ühe minuti, oli 193 000 inimest.

Eesti meeste rahvuskoondis ja EM-i korraldajad tänavad veelkord kõiki, kes tulid kohapeale Saku suurhalli või keerasid teleri nendel päevadel Duo 5 kanalile, et meie võrkpalluritele kaasa elada!

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: