ID | Mängu aeg | Paik | A-võistkond | B-võistkond | Tulemus | Geimitulemused | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11609 | 21.september 2020 kell 20:00 |
Sparta Spordihoone Kohtunikud Haavik, Vitsur |
Sparta | Pärnu Spordikool | 3:1 | 15:25, 25:18, 25:19, 25:17 | ||
11624 | 26.september 2020 kell 13:00 |
Sõle Spordikeskus Kohtunikud Loho, Pikkpõld |
Tallinna Spordikool | Lõunakeskus Tartu | 0:3 | 23:25, 19:25, 14:25 | ||
11625 | 27.september 2020 kell 16:00 |
Tartu Katoliku Kool Kohtunikud Saares, Pilden |
Dorpat/ Tartu vald | Sparta | 3:1 | 17:25, 25:23, 26:24, 25:20 | ||
11628 | 1.oktoober 2020 kell 19:30 | Peetri Lasteaed-Põhikool | Peetri VK | Gerardo's Toys/Neemeco | 0:3 | 20:25, 12:25, 24:26 | ||
11630 | 4.oktoober 2020 kell 13:00 | Pärnu Spordihall | Pärnu Spordikool | Peetri VK | 0:3 | 22:25, 21:25, 25:27 | ||
11629 | 6.oktoober 2020 kell 19:30 | Viljandi spordihoone | Viljandi Metall | Tallinna Spordikool | 3:0 | 25:12, 25:13, 25:8 | ||
11631 | 25.oktoober 2020 kell 12:30 | Peetri Lasteaed-Põhikool | Peetri VK | Dorpat/ Tartu vald | 2:3 | 25:16, 23:25, 25:22, 21:25, 11:15 | ||
11667 | 29.oktoober 2020 kell 17:45 | Sõle Spordikeskus | Tallinna Spordikool | Gerardo's Toys/Neemeco | 0:3 | 9:25, 23:25, 11:25 | ||
11632 | 30.oktoober 2020 kell 20:00 | Tartu Ülikooli Spordihoone | Lõunakeskus Tartu | Viljandi Metall | 0:3 | 21:25, 25:27, 21:25 | ||
11634 | 31.oktoober 2020 kell 13:00 | Pärnu Spordihall | Pärnu Spordikool | Tallinna Spordikool | 3:0 | 25:8, 25:17, 25:9 | ||
11635 | 9.november 2020 kell 20:30 | Sparta Spordihoone | Sparta | Peetri VK | 3:0 | 25:23, 26:24, 25:18 | ||
11638 | 17.november 2020 kell 19:30 | Viljandi spordihoone | Viljandi Metall | Gerardo's Toys/Neemeco | 3:0 | 25:23, 25:23, 25:22 | ||
11637 | 27.november 2020 kell 19:00 | Tartu Ülikooli Spordihoone | Lõunakeskus Tartu | Pärnu Spordikool | 3:2 | 27:25, 17:25, 23:25, 25:20, 17:15 | ||
11669 | 29.november 2020 kell 13:00 | Pärnu Spordihall | Pärnu Spordikool | Viljandi Metall | 3:1 | 25:19, 20:25, 25:19, 25:18 | ||
11640 | 30.november 2020 kell 20:30 | Sparta Spordihoone | Sparta | Tallinna Spordikool | 3:0 | 28:26, 25:17, 25:17 | ||
11633 | 3.detsember 2020 kell 19:00 | Tallinna 32. Keskkool | Gerardo's Toys/Neemeco | Lõunakeskus Tartu | 3:1 | 18:25, 25:15, 25:12, 25:22 | ||
11639 | 8.detsember 2020 kell 19:00 | Tartu Katoliku Kool | Dorpat/ Tartu vald | Lõunakeskus Tartu | 3:2 | 25:17, 19:25, 25:14, 24:26, 15:11 | ||
11642 | 9.veebruar 2021 kell 19:30 | Viljandi spordihoone | Viljandi Metall | Dorpat/ Tartu vald | 3:0 | 30:28, 25:21, 25:21 | ||
11645 | 15.veebruar 2021 kell 20:30 | Sparta Spordihoone | Sparta | Viljandi Metall | 0:3 | 22:25, 14:25, 16:25 | ||
11685 | 19.veebruar 2021 kell 19:30 | Pärnu Spordihall | Pärnu Spordikool | Dorpat/ Tartu vald | 3:2 | 17:25, 17:25, 26:24, 25:21, 15:11 | ||
11641 | 19.veebruar 2021 kell 19:30 | Tartu Ülikooli Spordihoone | Lõunakeskus Tartu | Sparta | 0:3 | 9:25, 19:25, 22:25 | ||
11684 | 25.veebruar 2021 kell 18:00 | Sõle Spordikeskus | Tallinna Spordikool | Peetri VK | 0:3 | 16:25, 23:25, 12:25 | ||
11647 | Viljandi spordihoone | Viljandi Metall | Peetri VK | |||||
11648 | Sparta Spordihoone | Gerardo's Toys/Neemeco | Sparta | |||||
11646 | Peetri Lasteaed-Põhikool | Peetri VK | Lõunakeskus Tartu | |||||
11636 | Sõle Spordikeskus | Tallinna Spordikool | Dorpat/ Tartu vald | |||||
11644 | Tartu Katoliku Kool | Dorpat/ Tartu vald | Gerardo's Toys/Neemeco | |||||
11643 | Jüri Spordihoone | Gerardo's Toys/Neemeco | Pärnu Spordikool |