Vilniuses algavad U16 vanuseklassi EEVZA meistrivõistlused rannavolles

Reedel algavad Leedus Vilniuses Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) rannavõrkpalli meistrivõistlused U16 vanuseklassile. Eesti on esindatud kahe poiste ja kolme tüdrukute paariga.

Poistest osalevad Ralf Aros – Ranel Rahuoja ja Sten-Markus Taasväli – Paul Mihkel Maasalu. Poiste treener on Rando Ringmets.

“See on poistele esimene rahvusvaheline kogemus. Teada on, et Läti paarid on tugevad. Meie poisid on harjunud endast vanematega mängima ja meeste võrguga, loodan et suurt kartust poistel sees pole. Värsked Eesti meistrid (Aros ja Rahuoja) on küll ainult ühe turniiri koos mänginud, eks näis, kuidas õnnestuma hakkab,” kommenteeris Ringmets.

Poiste turniiri tulemused.

Tüdrukutest lähevad võistlustulle Lisandra Tatrik – Mirjam Karoliine Kask, Roosi Brigitta Toom – Freia Liisa Palk ning Anni Põldma – Liisa Põldma. Treeneriks on Raigo Tatrik.

See on ka tüdrukute jaoks esimene sel tasemel rahvusvaheline võistlus. “Maikuust alates oleme saanud rannas trenni teha ja palju võistelnud ka. Eestis on selles vanuseklassis 5-6 tugevat paari, kes turniiridel pidevalt võistleb, ses osas on seis hea,” ütleb Tartik. “Läti osad paarid on ka Eestis võistlemas käinud, nendega peaks olema üsna sarnane tase, Leedust ei tea veel midagi. Kindlasti on see turniir tüdrukutele väga hea kogemus, kus saab suuremat vastutust kanda kui saalikoondises,” lisas juhendaja.

Tüdrukute turniiri tulemused.

Lisaks Eestile on esindatud Leedu ja Läti.

Eesti võrkpalli toetavad:
Peatoetaja: